معرفی شرکت بین‌المللی 3wico

معرفی 3wico کاربردها و خصوصیات آن

کسب درآمد از 3wico


کمپانی بزرگ 3wico از ابتدای سال ۲۰۱۷ امکانی رو فراهم کرده به نام Affiliate Commission یا کمیسیون همکاری که به این وسیله شروع به پرداخت کمیسیون برای کاربرانی که مایل به کار هستند نمود.

این موضوع در بسیار از دیگر شرکتهای معتبر دنیا وجود دارد چرا که به جای صرف هزینه های سرسام آور تبلیغات اینکار را به کاربران خودشان محول میکنند.

به این ترتیب هر کاربری میتواند با معرفی از طریق لینک همکاری و یا وارد کردن حساب خود در هنگام ثبت کاربر جدید، مبلغ ۸٪ از پرداختهای شخص معرفی شده را بعنوان کمیسیون همکاری دریافت نماید.

اگر کسی از طریق لینک همکاری و یا وارد کردن شماره حساب شما به عنوان معرف در هنگام ثبت نام، به ازای هر پرداخت ایشان به کمپانی بلافاصله شما ۸٪ بعنوان کمیسیون همکاری دریافت خواهید نمود(بعنوان مثال به ازای ۳۰۰ دلار پرداختی شما ۲۴ دلار دریافت میکنید).

کمیسیون همکاری از سرمایه و یا سود ماهانه شما و یا شخص معرفی شده کسر نخواهد شد و بصورت کاملا مجزا و بعنوان بازاریابی به حساب شما واریز خواهد شد.

برای دریافت لینک معرفی خود میتوانید بعد از ورود به صفحه Genealogy مراجعه نمایید و آن را از طریق تلگرام، وبلاگ ، سایت و یا ... با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا هر دوی شما از این فرصت بینطیر بهره مند شوید.




عضویت در 3wico
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.