معرفی شرکت بین‌المللی 3wico

معرفی 3wico کاربردها و خصوصیات آن

چگونه میتوان به 3wico اعتماد کرد؟


یکی از مهمترین سوالات هر شخصی اعتماد به طرف مقابل یعنی شریک تجاری می باشد. این سوال نه تنها در مورد یک شرکت بین المللی بلکه در زندگی روزمره نیز بوجود می آید. چرا که وقتی شخصی می خواهد حتی یک کار کوچک بصورت شراکتی انجام دهد قطعاً باید اطلاعاتی از طرف مقابل خود داشته باشد و در عین حال این اطلاعات بایستی قانع کننده و محکم باشد.


من در اینجا می خواهم به عنوان یک شخص بی طرف که از بیرون گود قضیه را می بیند نظر بدهم. امیدوارم که تا حدی که این حقیر اطلاعات دارم بتوانم کمکی به شما عزیزان بنمایم.


1- ثبت شرکت در انگلستان

همه می دانیم که ثبت شرکت در یک کشور اروپایی علی الخصوص بریتانیا کار آسانی نیست. کشور بریتانیا بیشتر از 30 سال است که عضو اتحادیۀ اروپاست و قوانین ثبت شرکت در این کشور تحت تأثیر یک سری قوانین داخلی و یک سری قوانین تابع از اتحادیه اروپا می باشد. لذا ثبت شرکت در چنین کشوری آن هم زمانی که این شرکت دست به عملیات پولی و مالی بزند کار دشوار و حساب شده می باشد. از همین مثال ساده می توان به اعتبار شرکت پی برد.2- نحوۀ تمدید شرکت در کشور بریتانیا

برای تمدید شرکت و ادامۀ فعالیت آن هر کشوری قوانین خاص خودش را داراست. مثلاً در کشور ما ایران شما با یک بار حضور در ادارۀ ثبت شرکتها و ارائه مدارک و مستندات شرکت خودتـان کـه شامـل اعضـای شـرکت، اساسنامۀ شـرکت، بازرسین شرکت و اعضای اصلی و علی البدل است می توانید شرکت خود را بصورت نامحدود در آنجا ثبت نمایید. اما این شیوه در کشورهای دیگر متفاوت است. در انگلستان شما می توانید شرکت خود را به مدت یک سال ثبت نمایید. پس از گذشت یک سال شما بایستی دوباره به ادارۀ ثبت شرکتهای انگلستان مراجعه نموده و کلیه فعالیتهای یک سال گذشته خود را در قالب ترازنامه ارائه دهید.

در صورت عدم تخلف شرکت و عدم شکایت اشخاصی از شما و همچنین پرداخت هزینه های جاری سالیانه اعم از مالیات، دارائی و غیره شما می توانید یک سال دیگر فعالیت شرکت خودتان را تمدید کنید. خوب می بینیم که شرکت 3wico از سال 2007 تا به امروز توانسته است به فعالیت و تمدید شرکت خود ادامه دهد. یعنی اینکه در این مدت طولانی علاوه بر این که شرکت 3wico هیچ تخلفی نداشته بلکه هیچ شاکی حقیقی و حقوقی نیز نداشته است.


3- کنترل های نامحسوس شرکتهای مالی

فعالیت شرکتهای اروپایی را ارگانهایی نظیر FATF  و غیره کنترل می کنند. مخصوصاً اگر سر و کار این شرکت ها با پول و گردش مالی و نظیر اینها باشد. FATF  سازمان جهانی مبارزه با پولشویی و کلاهبرداری می باشد که بصورت نامحسوس در همه جای دنیا مشغول کنترل شرکتهای مختلف است. با کمی تأمل به راحتی می توانیم نتیجه بگیریم که حضور چندین ساله کمپانی 3wico در عرصه مالی و بین المللی و عدم اخطار و بلوکه کردن آن توسط سازمانهای کنترل پولشویی و کلاهبرداری مهر تایید بر سلامت بودن کار این شرکت و فعالیتهای آن در جهان می باشد.


4- حمایت بانکهای بین المللی

هر شخص و یا شرکتی در نوع فعالیت خود با بعضی از بانکها ارتباط داشته و کار می کند. یعنی اشخاص حقیقی و حقوقی با توجه به نوع فعالیت و حجم تجارت خود دارای حساب بانکی در بانک عامل خودشان می باشند که با استعلام از بانک مربوطه می توان به اعتبار شخص و یا شرکت پی برد. شرکت 3wico دارای پشتیبانی چهار بانک بزرگ معتبر بین المللی می باشد. بانکهای HSBC و رویال بانک اسکاتلند Loyds Banking و Banclays . در حقیقت این بانکها جزء بانکهای اصلی حسابهای کمپانی 3wico می باشند که به نوعی دال بر اعتبار این کمپانی است.


5- وچر کارت یا کارتهای اعتباری

صدور کارتهای اعتباری شرکت 3wico بعنوان پول نقد در اروپا حاکی از اقتدار این شرکت و توجه معامله گران و صاحبان مشاغل و سرمایه گذاران به شمار می رود. از سال 2015 که این کارتها منتشر گردید در ابتدا استقبال چندانی از آن به عمل نیامد. ولی با گذشت زمان حدود یک سال روند فروش این کارتهای اعتباری رو به افزایش رفت. تفاوت وچر کارتهای 3wico با سایر کارتهای اعتباری مشابه در این است که مبلغ کارت صادر شده از سیستم بانکی و امور مالی کمپانی کسر گردیده. یعنی اینکه شما با داشتن وچر کارت خواه اینکه آن را استفاده کنید و یا اینکه بدون استفـاده در سایت 3wico آن را نگهداری کنید، کارت شما به عنـوان پول نقـد تلقـی می گردد. چون مبلغ کارت از سیستم بانکی کمپانی خارج گردیده است.
می توان نتیجه گرفت که عدد گردانی در سیستم کمپانی 3wico به هیچ عنوان انجام نمی پذیرد.
یک مثال ساده:
زمانی که شما اوراق بهادار خریداری می کنید در اصل پول نقد خود را با این اوراق معاوضه می کنید. تا زمانی که این اوراق تبدیل به پول نقد نشوند بصورت غیرنقدی در دست شماست چون فروشندۀ اوراق که ممکن است حتی خود دولتها باشند مبلغ آن را از سیستم بانکی و پولی خود کسر نمی کنند. در واقع فروش اوراق گاهی به کمک سیستم مالی دولتها و بانکها می آید. ولی در سیستم 3wico کارت اعتباری در حکم پول نقد می باشد و شما با وارد کردن آن به سیستم می توانید بلافاصله مبلغ آن را دریافت کنید.عضویت در 3wico
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.