معرفی شرکت بین‌المللی 3wico

معرفی 3wico کاربردها و خصوصیات آن

چگونه حساب باز کنیم؟!


1- با مراجعه به آدرس 3wico.com شما می توانید در قسمت گوشه سمت راست که با رنگ زرد کاملاً مشخص است به نام (Register) وارد شوید و یک فرم مشخصات فردی برای شما گشوده می شود. لازم به ذکر است که هر شخص می تواند برای خودش یک حساب داشته باشد و نمی تواند با یک مشخصات 2 حساب برای خودش گشایش نماید. حتماً قبل از پر کردن فرم ثبت حساب از ایمیل خود مطمئن شوید. ایمیل و یا جی میل شما بایستی فعال باشد و رمز ورود آن را بدانید.
در صورت عدم مراجعه به ایمیلتان نمی توانید پسورد و کلید اصلی و شماره حساب خودتان را ببینید. چون این سه گزینه از طرف شرکت به شما ایمیل می گردد. چون این سه گزینه از طرف شرکت به شما ایمیل می گردد.

پس از پر کردن فرم بلافاصله به ایمیل شما مشخصات حسابتان اعم از سه گزینه پسورد، شماره حساب و کلید اصلی فرستاده می شود.


2- حالا شما می توانید در صفحۀ اصلی سایت در بخش login کلیک کرده و شماره حساب و پسورد خود را وارد نمایید و وارد حساب کاربری خود شوید. اکنون حساب شما افتتاح شده ولی غیرفعال است. شما می توانید تا 72 ساعت اقدام به شارژ حساب خود نمایید و آن را فعال کنید که بصورت روزشمار سود مبلغ سرمایه گذاری شما پس از شارژ حساب برایتان محاسبه گشته و واریز می گردد.3- شما برای گرفتن دلار جهت شارژ حساب خود می توانید به ما ایمیل بزنید و با پرداخت مبلغ دلار درخواستی خود به حساب اعلام شده به صورت ریالی، دلار خود را تهیه نمایید. در ضمن می توانید از طریق صرافی های مجاز نسبت به خرید دلار نیز اقدام نمایید.


4-حالا شما بایستی در یکی از پولهای مورد قبول شرکت حساب باز کنید که در ایران راحت ترین آن پرفکت مانی می باشد. ابتدا لازم است حساب پرفکت مانی را افتتاح نمایید.
با مراجعه به یکی از سایتهای زیر میتوانید اقدام به خرید دلار پرفکت مانی نمایید.
https://www.wmfa.ir
https://farhadexchange.net
https://webpurse.org
https://exchanging.ir
در ایران سایتهای بسیار زیادی اقدام به خرید و فروش پرفکت مانی میکنند.

شما از طریق حساب پرفکت مانی میتوانید هم به کمپانی پول واریز نموده و یا سود خود را دریافت کنید. کلیه پرداختها و دریافتهای شما از طریق این حساب انجام می پذیرد.


5- شماره حساب پرفکت خود را به کمپانی معرفی نمایید. شما می توانید وارد حساب خود گردیده و در منوی سمت چپ روی update profile کلیک کنید. در این قسمت به گزینۀ Bank acount رفته شماره حساب خود را تایپ کرده و save کنید.


چگونه سود ماهیانۀ خود را دریافت کنیم.

برای دریافت سود ماهیانه بایستی در حساب کاربری خود وارد شوید. پس از ورود در منوی سمت چپ روی گزینه Banking کلیک کنید. می بینید دو گزینه پیش روی شماست.
گزینه بالا برای اضافه کردن سود ماهیانه به حساب اصلی می باشد. شما می توانید مبلغ سود ماهیانه خود را توسط این گزینه به سرمایۀ اولیه و اصلی خود اضافه کنید. در صورت عدم تمایل به افزایش سرمایه مبلغ سود را در کادر پایین (withdrow) تایپ کرده و کلید submit را کلیلک کنید. پس از آن با تایپ کلید اصلی خود و کلیک بر روی گزینه confirm حواله درخواست شما از کمپانی انجام می گیرد. بین 1 ساعت تا 24 ساعت مبلغ درخواستی شما به حساب الکترونیک خودتان که ترجیحاً (perfect money) می باشد واریز می گردد. حالا می توانید این مبلغ را از تمامی صرافی های مجاز نقد نموده و تبدیل به ریال کنید.عضویت در 3wico
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.