معرفی شرکت بین‌المللی 3wico

معرفی 3wico کاربردها و خصوصیات آن

پرسش و پاسخ


س: سلام، می خواستم حساب باز کنم اما ایمیل منو قبول نمی کنه لطفاً راهنمائیم کنید.

ج: سلام. در دو حالت ایمیل شما رو سیستم 3wico قبول نمی کند. یا قبلاً حساب دیگری باز کردید و اون ایمیـل ثبت شده و یا ایمیـل شما قدیمـی هستش و خیلی وقتـه باهاش کار نمی کنید. می تونید جهت اطمینان یه ایمیل جدید بسازید و اونو اعلام کنید.


س: سلام و خسته نباشید. من دیروز حواله خواستم بزنم و درخواست پول کنم اما سیستم ایراد گرفت. میشه بگید علتش چیه؟ حوالۀ من مبلغ کم بود می خواستم برای یکی از دوستام نشون بدم. داشتم تست می کردم. 4 دلار زدم قبول نکرد.

ج: سلام بر شما: سیستم 3wico حواله درخواست پل رو کمتر از 5 دلار قبول نمی کنه. این بخاطر مسائل امنیتی هستش. موفق باشید.


س: سلام. من کمیسیون خودم رو می خوام نقد کنم اما هنوز 400 دلار نشده حدود 325 دلاره. میشه بگید می تونم این کار رو بکنم یا نه؟ ممنون می شم.

ج: کمیسون شما تحت شرایطی که هست قابلیت نقد شدن نداره چون باید به 400 دلار برسه. اما می تونید از دوستان دیگه ای که کمیسیون دارن کمک بگیرید. همه می تونن کمیسیون هاشون رو به همدیگه منتقل کنند. شما اگر از کسی که کمیسیون داره منتقل کنه به حساب شما سقف 400 دلار شما پر می شه و پس از حواله زدن و نقد کردن می تونید به نسبت مبلغ خودتون با هم تقسیم کنید.


س: سلام به شما و خسته نباشید. من حساب باز کردم برای خانمم. می خواستم شارژش کنم چطوری باید دلار از 3wico بخرم؟

ج: سلام. شما ابتدا یک حساب پرفکت مانی یا پولهایی که 3wico با اونا کار می کنه رو باز کنید و بعد به قسمت پروفایل حساب خودتون برید و شماره حساب خودتونو معرفی کنید به 3wico . حالا شما می تونید از یک صراف دلار پرفکت مانی بخرید و در قسمت deposit مبلغ سرمایه گذاریتون رو به 3wico انتقال بدید. بلافاصله بعد از انتقال مبلغ حوالۀ شما در قسمت balance قرار می گیره و سود روزشمار شما آغاز می شه.


س: استاد خسته نباشید. من می خواستم ببینم با افزایش سرمایه یک شخص دوباره کمیسیون به معرف اون پرداخت می شه یا نه؟

ج: بله. هر بار که شخص سرمایۀ اولیه اش رو افزایش بده مبلغ کمیسیون 8% به معرف اون بلافاصله پرداخت می شه.


س: برای حساب باز کردن مزاحم می شم. چطور باید حساب باز کنم؟

ج: دوست عزیز شما برای باز کردن حساب به قسمت Get start مراجعه کنید توضیح کامل نوشته شده. من ترجمۀ این بخش رو می تونم براتون ارسال کنم.


س: سلام. من یـه حساب باز کـردم اما کار نمی کنـه. یعنـی گزینه هاش فعـال نیستن. راهنمایی می خواستم. ممنون.

ج: عزیزم شما حساب خام باز کردید. تا زمانی که پول به حسابتون واریز نکنید گزینه های سایت رو براتون نمی یاره. یعنی تا active نشه حسابتون گزینه ها هم عمل نمی کنند.


س: سلام. من می خواستم ووچر کارت بگیرم اما گزینۀ اون رو داخل سایت پیدا نمی کنم. اگر ممکنه راهنمایی کنید.

ج: دوست من. شرکت ووچر کارتهای خودش رو از طریق نمایندگی هاش به فروش می رسونه. اگر بخواهید مستقیماً خرید کنید باید هم حسابتون وری فای باشه و هم مبلغ سرمایه گذاری و معرفی شما 000/50 دلار کمتر نباشد. در این صورت می تونید مستقیماً ووچر کارت بخرید.


س: سلام بر شما دوست عزیز: میشه یک توضیحی در مورد نحوۀ برداشت کردن سود ماهیانه به من بدید؟

ج: حتماً: شما می تونید سود ماهیانۀ خودتونو در قسمت widrawal حسابتون به شرکت حواله بزنید و بلافاصله این مبلغ به حساب الکترونیک شما perfect و یا هر حسابی که معرفی کردید ریخته می شه.


س: سلام من ووچر کارت می خواستم از کجا می تونم تهیه کنم؟

ج: سلام، شما مبلغ ووچر کارتی که می خواهید رو ایمیل کنید تا با شما تماس بگیریم و به آدرس پستی شما ارسال میشه.


س: سلام، ببخشید من می خوام حساب پرفکت مانی باز کنم می شه آدرس لینکش رو برام بدید؟

ج: سلام آدرس لینک افتتاح حساب پرفکت مانی


س: سلام: من یه حساب 800 دلاری داشتم دیروز کنسل کردم چون به پولش احتیاج داشتم. اما به حساب من 704 دلار واریز شده. علتش چی بوده؟

ج: سلام دوست گرامی: بله قبل از اینکه شما روی کنسل پولتون اقدام کنید باید می دونستید که شرکت برای کنسـل کردن حساب مبلغ 12% از کل سرمایۀ شما رو بابت هزینه های خودش کـم می کنه. این دستور در قسمت terms هم اومده. اگه اطلاعی نداشتید قبل از کنسل کردن کامل مبلغ واریزی رو بهتون نشون می ده که کسر شده و از شما می خواد که تصمیم بگیرید که آیا کنسل می کنید یا نه؟



عضویت در 3wico
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.