معرفی شرکت بین‌المللی 3wico

معرفی 3wico کاربردها و خصوصیات آن

مزایای استفاده از 3wico


1- پول خود را از نوع آسیب پذیر به یک نوع پول قدرتمند تبدیل کنید.

شما می توانید پـول ریالی خود را که بسیار آسیب پذیر است به پولی قدرتمند تبدیل کنید. همـه می دانیم که ریال در مقابل هر نوع تغییری اعم از تغییرات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و غیره واکنش نشان داده و دچار تحولات و بالا و پایین شدن های شدید می گردد. اما پولهایی مانند دلار، پوند و غیره به ندرت دچار تغییر می کردد. شما با تبدیل پول ریالی خود به دلار از بسیاری از تغییرات و نوسانات جلوگیری کرده و ضمن آن از بالا رفتن قیمت دلار در مقابل ریال به صورت اتوماتیک سود خوبی را تصاحب می کنید.


2- کارت اعتباری به جای پول نقد فیزیکی.

با خریدن کارتهای اعتباری 3wico شما می توانید به جای خریدن دلار و نگهداری آن از این کارتها به جای پول نقد استفاده کنید. کارتهای اعتباری 3wico با مبالغ 2000-1000-500-300 دلاری این قابلیت را دارد که در هر زمان و هر مکان با وارد کردن کد رمز آن به سایت کمپانی مبلغ آن را بلافاصله در حساب خود بصورت دلار دریافت کنید. کافی است که به اینترنت دسترسی داشته باشید و یک حساب کاربری در 3wico داشته باشید.


3- انسانهای موفق همیشه تصمیمات درست و به موقع می گیرند.

این شعار کمپانی در صفحۀ اول وی سایت می باشد. شما با مطالعۀ سابقۀ کمپانی و اعتبار آن در چندین سال گذشته به راحتی می توانید به این نتیجه برسید که افتتاح حساب و سرمایه گذاری در آن بسیار منطقی و تصمیم درستی می باشد.


4- پولهای راکد و بلااستفادۀ خود را به کار بگیرید.

کمتر کسی در دنیا در حساب بانکی خود پول راکد و بلااستفاده ندارد. اکثر مردم در ته حساب خود همیشه پولهایی با مبالغ مختلف دارند که ممکن است مدتی طولانی بلااستفاده بماند. 3wico سیاستی را دنبال می کند که به همه اجازه می دهد حتی با مبالغ کم و بلااستفادۀ حود حساب سودآور ایجاد نمایند و پول راکد خود را به گردش درآورند. ما در دنیا کمتر کمپانی می شناسیم که بتواند چنین پیشنهاد عالی ارائه دهد.


5- آتیه سازی بدون پیگیری و تخصص:

با افتتاح حساب در بخش Banking کمپانی 3wico اکنون شما به عنوان شریک تجاری کمپانی شناخته شده اید. حالا شما بدون پیگیری و بدون اینکه تخصصی در زمینۀ فعالیت در بازارهای مالی بزرگ نظیر کریپتو کارنسی و نفت و طلا داشته باشید می توانید از سودآوری حساب خود لذت ببرید. یک محاسبۀ ساده نشان می دهد که فرد می تواند بدون برداشت از مبلغ سپرده خود و سود آن به مدت 5 سال سرمایۀ خود را 8 برابر کند. یعنی اگر شما بعنوان مثال 2000 دلار حساب کاربری داشته باشید و 5 سال از آن برداشت نکنید و سودهای ماهانۀ خود را نیز به آن حساب اصلی اضافه نمایید پس از این مدت حساب شما تبدیل به 16000 دلار می گردد. البته مدت 5 سال یک مثال می باشد می توانید این مبلغ را برای 1 سال یا 2 و غیره خودتان محاسبه نمایید.


6- هدف یا وسیله؟

بر خلاف عده ای از سرمایه گذاران که به 3wico و ساختار آن به عنوان یک هدف نگاه می کنند با کمال عذرخواهی به نظر شخص من 3wico یک وسیله است نه هدف. هر انسانی برای خودش آرزوها و دلبستگی ها و علایقی دارد. یکی دنبال موسیقی است و دیگری به دنبال ادامۀ تحصیل و بعضی ها به دنبال جهانگردی و تحقیق. آنچه که این کمپـانـی ارزشمنـد برای افـراد به ارمغـان می آورد این است که با تأمین کردن مخارج روزمره افراد به آنها اجازۀ فکر کدن و رفتن در مسیر علاقمندی را می دهد. پس بایستی از آن به عنوان ابزار استفاده کرد برای رسیدن با اهداف بلند و متعالی.


7- 3wico ذهنها را آزاد می کند.

همه مردم بلااستثناء درگیر مسائل روزمرگی خود می باشند و از شروع روز در حال فعالیت برای کسب روزی و امرار معاش هستند. 3wico این اجازه را می دهد که ذهن افراد از قید و بند روزمرگی آزاد شده و بتواند به مسائل مهمتر در زندگی بپردازد. چرا که به راحتی می توانید هزینه های زندگی خود را از طریق این کمپانی تامین نمایید.عضویت در 3wico
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.