معرفی شرکت بین‌المللی 3wico

معرفی 3wico کاربردها و خصوصیات آن

راهنمای کامل پنل کاربری

Account status

این گزینه حساب کاربری شما را نشان میدهد که در اصل شما با این کزینه وارد پنل حساب خود میشوید.
در داخل حساب کاربری در قسمت بالا ۶ کزینه سرمایه کذاری دیده میشود که شما میتوانید با انتخاب مبلغ مورد نظر خود یکی از ۶ نوع سرمایه کذاری را که سود متفاوتی پرداخت میکند را انتخاب نمایید.نام شما و شماره حسابتان نیز در بالای این ۶ گزینه درج گردیده و همچنین وریفای بودن و یا عدم وریفای شما نیز در بالای صفحه نشان داده میشود.

Active balance

مقدار سرمایه شما را که به ان سود تعلق میگیرد را بصورت دلار به شما نشان میدهد

Daily profit

این گزینه سود روز شمار شما را نشان میدهد که این قسمت غیر قابل دسترسی و انتقال میباشد وفقط بصورت کنتور عمل کرده و یک نمایشگر سود روزانه میباشد وتا اخر ماه میلادی سودهای روزانه شما در این قسمت جمع میگردد و پس از اتمام ماه دوباره صفر شده و شروع به سود روز شمار ماه بعدی میکند.

Monthly profit

با اتمام ماه میلادی کل سودهای روزانه به این قسمت ریخته میشود و شما میتوانید ۳ عملیات نتفاوت جهت برداشت سود خود در این قسمت انجام دهید شما میتوانید سود ماهانه خود را به یک کاربر دیگر انتقال دهید یا اینکه سود ماهانه را به سرمایه اولیه خود اضافه کنید ویا از طریق حواله به کمپانی در کمتر از ۲۴ ساعت پول خود را وصول کنید.

Remaining days to next month

این گزینه روزهای باقیمانده ماه جاری را به شما نشان میدهد.

Affiliate commission

این گزینه به معنی کمسیون همکاری میباشد که کمپانی از ابتدای سال ۲۰۱۷ به منظور تبلیغ خود و معرفی کمپانی به دیگران منظور کرده و به جای پرداخت هزینه های تبلیغات این هزینه ها را کسر و مبلغ ان را مستقیما به حساب اشخاصی که تبلیغ کمپانی را انجام میدهند واریز میکند.

Pending withdrawal

این ایتم به معنای درخواست حواله پولی از کمپانی میباشد به این معنی که زمانی که شما از کمپانی درخواست پول میکنید تا زمانی که پول شما واریز نشده مبلغ حواله شما در این قسمت نمایش داده میشود وبه محض واریز دوباره این ایتم صفر میگردد.

Cancelation

این گزینه برای بستن حساب بصورت یکطرفه توسط صاحب حساب میباشد که هر کاربری میتواند در هر لحظه که تمایل به بستن حساب و استرداد مبلغ سرمایه گذاری خود داشته باشد با ورود به این ایتم نسبت به بستن حساب کاربری خود و دریافت مبلغ سرمایه گذاری خود اقدام نماید.
باید توجه داشته باشید که در صورت کنسل کردن حساب طبق قوانین شرکت که در اساسنامه شرکت صراحتا عنوان گردیده مبلغ ۱۲ درصد از سرمایه اصلی شخص کسر گردیده و الباقی در ۳ روز کاری به حساب وی واریز میگردد.

User menu

منوی کلی کاربری شما را نشان میدهد

Make new deposit

شما با ورود به این قسمت میتوانید با داشتن یک کیف پول الکترونیک مانند پرفکت مانی و غیره مستقیما به حساب اصلی کمپانی پول واریز نمایید.با ورود به این قسمت ابتدا نوع پول الکترونیک را که خودتان صاحب ان هستید را انتخاب میکنید و سپس مبلغ واریزی را تایپ کرده و کلید پریویو را کلیک میکنید و به این ترتیب مبلغ مد نظرتان را به کمپانی انتقال میدهید.

Banking

این گزینه در اصل در نوع عملیات را انجام میدهد.با ورود به این ایتم یک صفحه دو گزینه ای پیش روی شما قرار دارد:

Upgrade your balance

با این گزینه شما میتوانید مبلغ موجودی در سود ماهانه خود را به سرمایه اولیه خود بیفزایید.

Withdraw profit

این ایتم برای تقاضای کاربر به کمپانی تعبیه گردیده بطوری که شما میتوانید مبلغ سود ماهانه خود را به کمپانی انتقال داده و در کمتر از یک روز کاری این مبلغ به حساب الکترونیک شما واریز میگردد.

Transfer money

شما برای انتقاال هر مبلغی از حساب شخصی خودتان به دیگر کاربران از این گزینه بایستی استفاده نمایید.برای این کار با ورود به این گزینه یک صفحه با ۴ گزینه برای شما باز میگردد که شما به ترتیب از بالا به پایین مبلغ را تایپ میکنید بعد حساب شخص مورد نظرتان و بعد یک پیام دلخواه به ایشان را تایپ کرده وروی گزینه پریویو کلیک میکنید.توجه داشته باشید که بنا به دلایل امنیتی پس از انجام این مراحل سیستم از شما کلید اصلی را خواهد خواست که بعد تایپ کلید اصلی مبلغ مورد نظر به شخص مورد نظر انتقال می یابد.

Update profile

شما با ورود به این قسمت میتوانید کلیه اطلاعات حساب خود اعم از ایمیل-ادرس پستی-پسوورد-نام و نام خانوادگی و سایر گزینه های ثبت نام اولیه خود را تغییر دهید

Voucher code

شما در صورت داشتن ووچر کارت میتوانید در این قسمت وارد شده و با درج کد ۱۶ رقمی ووچر کارت خود در قسمت بالا وتایپ کد امنیتی در قسمت پایین مبلغ ووچر کارت شما به قسمت سود ماهانه شما واریز میگردد.

Genealogy

با ورود به این قسمت شما کلیه افرادی که با مشاوره مالی و معرفی شما افتتاح حساب کرده اند را مشاهده میکنید.

Earning history

یکی از گزینه های مهم پنل کاربری شما محسوب میگردد.شما در این قسمت کلیه تراکنشهای مالی خود را از ابتدای افتتاح حساب با تاریخ و ساعت میتوانید مشاهده کنید.این تراکنشها شامل پرداختهای کمپانی به شما و انتقال پول از حساب شما به دیگر کاربران و یا انتقال پول از دیگر کاربران به شما را شامل میشود.

Deposit history

در این قسمت نیز شما میتوانید کلیه مراحل افزایش سرمایه خود را به صورت مستند با قید تاریخ و ساعت مشاهده کنید.

Withdraw history

در این منو شما میتوانید کلیه حواله های تقاضا شده خود از کمپانی را بصورت کامل با قید تاریخ و زمان مشاهده کنید.

Login history

شما با ورود به این ایتم میتوانید تعداد باری که وارد حساب خود شده اید را با قید مدت زمان مشاهده کنید.

Logout

برای خروج از حساب کاربری خود روی این گزینه کلیک کنید.